Dükkanda Temizlik Telaşı! | Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm - Dükkan için koşuşturmalar devam etmektedir. Ali Rıza ve Sultan herkese evlilik kararlarını açıklamak için fırsat kolluyor.
28 Nisan Çarşamba
Barış'ın kalbi son kez kırılır. Dönüşü olmayan bir sona giderken her şey, Barış'ın kendi zaaflarıyla, çocukluğuyla ve duygularıyla hesaplaşır. Her şeyin bittiğini duymaya hazır olmasa da buna katlanmak zorunda olduğunu düşünmektedir. Atacak geri adımı kalmamış, köşeye sıkışmıştır.
Ancak Zeynep bu kez kararlı, inançlı bir aşık olarak sıkıştığı köşeden Barış'ı da, kendini de son kez çıkarır. Artık mutsuzluğa, umutsuzluğa, incinmeye tahammülleri kalmamıştır. Barış uzun süredir Zeynep'ten görmediği bu iyileştirici, onarıcı tavır karşısında yine her inançlı aşık gibi umutla durur. Artık kurulmaya hazır ve kimsenin bozmasına kolay kolay izin verilmeyecek bir yuvayı kurma yoluna girerler.
Ne Nesrin'in ne Tarık'ın planı işlemiyor, sürekli adımları boşa düşüyordur. Nesrin ve Tarık'ın planı gittikçe sürdürmesi zor bir hal alır. Barış çoktan enselerinde iz süremeye başlamışken, Zeynep ve Sakine de kalbi sertleşen Gülbin'in karşısına beklemeği bir şekilde çıkacak ve iyiliğin reddedilmez tohumları ekecektir.
Ali Rıza ve Savaş, Zeynep'i Barış'a istemek için Nermin ve Sakine'nin kapısını çalar. Artık herkesin iyileşmeye ve hayal kurmaya ihtiyacı vardır. Ali Rıza ve Sultan'da kurdukları hayal için artık hazırdır.
Doğduğun Ev Kaderindir Kanalına Abone Ol : shorturl.at/doxBI
“GERÇEK BİR HAYAT HİKAYESİ”
İNSAN KADERİNİ DEĞİŞTİREBİLİR Mİ?
“Doğduğun ev kaderinmiş.
Kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş”
Gerçek bir hayat hikayesi!
Doğduğun Ev Kaderindir, “kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya” ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.
#Demetözdemir #Enginöztürk #OGM #TV8

YORUMLAR

 1. E Z

  E Z6 gün önce

  Yerim senin o kalbini yaa 😂ah ali riza bey çok tatlısın

 2. Sevda KUŞ

  Sevda KUŞ7 gün önce

  Emine değilde Nuh için birini getirseler diziyi bitirmeden de senaryoyu çevirip hafif komedi güzel anlaşıp günlük dertleri olan bir diziye cevrilse daha güzel izlenmezmi

 3. İNDİRİM TV

  İNDİRİM TV7 gün önce

  *Üniversite öğrencisiyim TRhttp den gelir kazanmak istiyorum aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 5 kişi bile gelse bana cesaret vermek için yeter, şimdiden sağolun*

 4. Maria Valentina Grigoletto

  Maria Valentina Grigoletto7 gün önce

  Great episode ❣️❣️❣️

 5. Isgandarova Shahnaz

  Isgandarova Shahnaz7 gün önce

  Seviyoruzzzz

 6. Reynmen

  Reynmen7 gün önce

  Sakın Ama Sakın Oynatma Listeme Bakma 😱😬😨

 7. Şarkıların Kızı 100 Olmak İsteyen

  Şarkıların Kızı 100 Olmak İsteyen7 gün önce

  ÇOK KOMİK BİR SAHNEYDİ DİYENLER 👇

 8. Muhabbet Kuşu Vlog

  Muhabbet Kuşu Vlog7 gün önce

  ᴼ̈ᶻᵁ̈ᴿ ᴰᴵ̇ᴸᴱᴿᴵ̇ᴹ 😔 ˢᶦᶻᵈᵉⁿ ᵇᶦ ʳᶦᶜᵃᵐ ᵒˡᵃᶜᵃᵏ ᵏᵉⁿᵈᶦ ᶜᵃᵖᶦᵐᵈᵃ ᵛᶦᵈᵉᵒˡᵃʳ ᶜᵉᵏᶦʸᵒʳᵘᵐ ʳᶦᶜᵃ ᵉᵗˢᵉᵐ ᵃᵇᵒⁿᵉ ᵒˡᵘʳ ᵐᵘˢᵘⁿᵘᶻ ᵇᵒʸˡᵉ ᵇᶦʳ ᶦˢᵗᵉᵏᵗᵉ ᵇᵘˡᵘⁿᵈᵘᵍᵘᵐ ᶦᶜᶦⁿ ᵒᶻᵘʳ ᵈᶦˡᵉʳᶦᵐ ᵈᵉˢᵗᵉᵍᵉ ᶦʰᵗᶦʸᵃᶜᶦᵐ ᵛᵃʳ 😶q

 9. Şarkıların Kızı 100 Olmak İsteyen

  Şarkıların Kızı 100 Olmak İsteyen7 gün önce

  DÜNYANIN DERDİ BİTTİ TEMİZLİK DERDİ BAŞLADI ❤️